Пресса о нас

Пресса о нас

Урядовий кур’єр: «Деяких пацієнтів приносили сюди на простирадлах, а тепер вони самостійно ходять, обслуговують себе, у них відновилася пам'ять»Подробнее


Консультация

Приглашаем на консультацию

Прием ведет врач-невропатолог, заслуженный доктор Украины, автор ряда изобретений, главврач – Паламарчук Леонид Иванович. Совершенствовал свои знания не только в Украине, но и в клиниках США, Канады, Великобритании, России, выиграв грант Сороса, перенимал опыт в Нью-Йорке, Филадельфии, Торонто, Монреале.

Направление не требуется. Стоимость консультации с иридодиагностикой – 40 грн.

Ударно-волновая терапия

Ударно-волновая терапия

Эта ультрасовременная безболезненная методика в ряде случаев помогает избежать оперативного вмешательства, ее эффективность составляет 85-90%.

Высокую результативность этот метод показывает при остеохондрозе, грыжах межпозвонковых дисков (боли в спине, боли в пояснице), хронических болях суставов рук и ног, артрозах различной степени и многих других заболеваниях.

Подробнее

«Урядовий кур’єр»

12.03.2011

«Ще поборемося, доле!»

Тяжкохворих тут ставлять на ноги нетрадиційними та народними методами

 

 

Я ще не старий!

Ще сила є в руках і у душі —

Ще поборемося, доле!

Ну, спробуй, задуши!»

— такими словами зустрічають пацієнтів у Лосятинській дільничній лікарні, котра впродовж тридцяти років має славу унікальної. Табличками з афоризмами філософів, рядками поетичних творів обвішані стіни лікарняного коридору — саме з цього тут починається терапія.

Пацієнтові дають надію, примушують боротися за своє одужання й вірити у свої сили, не піддаватися страху, відчаю, безсиллю. Із найперших кроків у цій лікарні пацієнт розуміє: він не сам на сам зі своєю бідою.
Подробнее

 

«Ваше здоров’я»

14.01.2011
«У Лосятині – диво лікарня.»

Понад 25 років тому, коли про народну і нетрадиційну медицину лікарі говорили лише в колі однодумців, а відділення реабілітації в сільських медичних закладах можна було порахувати на пальцях, Лосятинська дільнична лікарня здобула славу унікальної. Там лікували не лише і не стільки фармацевтичними засобами, а й ліками з природної аптеки.
«ТУТ ЛІКУЮТЬ НАЙЛІПШЕ»
До Лосятина приїздять хворі з усіх куточків України, не кажучи вже про жителів Київщини і Васильківського району, на території якого і розміщена лікарня. Колись — дільнична лікарня, а нині — відділення відновного лікування Васильківської ЦРЛ. І відгуки хворих, які навперебій ділилися своїми враженнями про лікування під час нашого відвідування відділення, свідчили про те, що жодної реклами воно не потребує. «Сарафанне радіо» спрямовує сюди потік пацієнтів.
Подробнее

 

 

Щоденна всеукраїнська газета «День»

№29-30, п’ятниця, 18 лютого 2011

«Тут не лікуються — тут працюють!
В унікальній лікарні для неврологічних хворих у Київській області ставлять на ноги навіть так званих безнадійних.»

Невміння справлятися зі стресами, високий кров’яний тиск, ігнорування проблем зі здоров’ям, перевантаження на роботі й удома, поспіх можуть спричинити в людини багато неприємностей зі здоров’ям, зокрема інсульт. Хто пережив це сам чи піднімав на ноги близьку людину після інсульту, знає, як важко дається реабілітація. Багато чого залежить від медицини, багато чого від — самої людини. Найкращий підхід до лікування, звичайно, комплексний: і медикаментозне лікування, і фітолікування, і нетрадиційні методи, і лікувальна фізкультура — усе разом узяте ставить на ноги людину набагато швидше. В Україні є така лікарня — унікальна, з огляду на кількість реабілітаційних методів: у селі Лосятин Київської області в лікарні для реабілітації неврологічних хворих є все, що може бути в провідних клініках США і Канади. Щоправда, з нашими, українськими особливостями…
Подробнее

 

 

«На службе здоровья»

32 (758)
«Ваше здоровье».

«В Лосятин едут отовсюду»

Участковую больницу в Лосятине, что в Васильковском районе на Киевщине, построили 30 лет тому назад. Как и планировалось, ее основным назначением было и остается медицинское обслуживание местных жителей. Но спустя некоторое время жизнь и опыт главного врача Леонида Паламарчука подсказали оригинальную идею — превратить обычное лечебное заведение в своеобразный центр реабилитации больных. Для сельской местности это было настоящей находкой — вряд ли у кого-то из местных жителей нашлось бы время и возможности ездить на нужные для
восстановительного лечения процедуры к райцентру Друг за другом в больнице внедрялись разные методы восстановительного лечения. Как традиционные, так и нетрадиционные.
Подробнее

«Сільські вісті»

20.03.2012

«Повертаємо до нормального життя»

Той, хто пережив інсульт чи піднімав на ноги близьку людину після цієї недуги, знає, як важко дається реабілітація. Багато чого залежить не тільки від медицини, а й від самої людини. Успіх забезпечує копітка праця — як лікаря, так і хворого. Найкращий підхід зазвичай — комплексний. Медикаментозне лікування, фітопроцедури, нетрадиційні методи, спеціальна фізкультура — усе це сукупно узяте ставить на ноги значно швидше.

В УКРАЇНІ є така лікарня, яку з огляду на кількість реабілітаційних методів можна вважати унікальною. Збудована вона 37 років тому в селі Лосятин Васильківського району Київської області з ініціативи двічі Героя Соціалістичної Праці Степаниди Михайлівни Виштак. Беззмінний керівник цього закладу — заслужений лікар України Леонід Іванович Паламарчук — доклав багато зусиль, аби методи виходжування хворих удосконалювалися й поповнювалися новими.
Подробнее


Остеоартроз, артроз / Радикулит, сколиоз / Артрит, ревматоидный артрит / Пяточная шпора / Повышенное давление / Грыжа